Yhteystiedot

Yhteystiedot

Seuran johtokunta

Pekka Kuittinen, puheenjohtaja
pekka.kuittinen@iki.fi, 045 895 1514

Riitta Roos, varapuheenjohtaja
riitta.roos@kolumbus.fi, 040 767 1910

Pirkko Jurvanen, sihteeri
pirkkoelisa@gmail.com, 050 329 0555

Henna Mäntyoja
hennamantyoja@gmail.com, 040 525 701

Tuija Hurtta
tuija.hurtta@outlook.com, 040 775 3515

Ella Kuittinen

Tero Koskenneva 0400 602 731

 

Voimistelujaosto

Riitta Roos, puheenjohtaja
riitta.roos@kolumbus.fi, 040 767 1910

Pirkko Jurvanen, sihteeri
pirkkoelisa@gmail.com, 050 329 0555

Henna Mäntyoja
hennamantyoja@gmail.com, 040 525 701

Maija Salomaa
msalomaa5@gmail.com, 040 825 3581

Tuija Hurtta
tuija.hurtta@outlook.com, 040 775 3515

Eija-Leena Patanen
eitsup4@gmail.com

 

Nyrkkeilyjaosto

Tero Koskenneva 0400 602 731

Jari Tuominen
jari.tuominen@hel.fi, 0500 503 237

Seppo Tarvainen

Tomi Manelius 040 577 2161

 

Joukkueet

Miiru Kurimo, Gepardit ja Pepit
miiru.kurimo@gmail.com

 

Seura

Seuran sähköpostiosoite ja internetsivujen ylläpito
info@kotkat.fi

 

© 2022 Helsingin Kotkat
Osoite:  info@kotkat.fi