Hekotit TUL:n voimistelu- ja tanssijaoston leirillä

Hekotit TUL:n joukkuevoimistelun kutsuleirillä Urheiluopisto Kisakeskuksessa 9.-10.9.2017.


Hekotit osallistuivat leirille yhdessä muiden joukkueiden kanssa. Leirillä joukkuetta valmensivat mm. Miiru Kurimo ja rytmisen voimistelun pohjoismaiden mestari vuodelta 2016 Jouki Tikkanen.


Hekotit ja Jouki Tikkanen

Leirin toinen osa on tammikuussa 2018 (14.-15.1.) myös Kisakeskuksessa.

 

Yhteystiedot

Seuran johtokunta

Tehtävä Nimi Sähköpostiosoite Puhelinnumero
Puheenjohtaja Timo Kärkkäinen timo.karkkainen@welho.com 040 5831517
Varapuheenjohtaja Riitta Roos riitta.roos@kolumbus.fi 040 7671910
Sihteeri Pirkko Jurvanen pirkko.jurvanen@metrofysio.fi 050 3290555
Jäsen Henna Mäntyoja helena.mantyoja@op.fi
Jäsen Kirsi Narkiniemi kirsi.narkiniemi@icloud.com
Jäsen Tanja Sallinen tanja.jarmo@gmail.com
Jäsen Maija Salomaa msalomaa5@gmail.com
Jäsen Pertti Vuorinen pertti.vuorinen@pp3.inet.fi  040 7265781
Nyrkkeily
Jari Tuominen jari.tuominen@hel.fi 050-0503237
 Joukkueet
 Hekotit Miiru Kurimo  miiru.kurimo@gmail.com
 Leopardit ja Pepit Julia Kaskimies  julia.kaskimies@gmail.com
Seura
Seuran sähköpostiosoite ja internetsivujen ylläpito info@kotkat.fi info@kotkat.fi

© 2017 Helsingin Kotkat
Osoite:  00xx0 Helsinki